top of page

Tabldot
Taşıma Yemek

İşyerinizde verimli alan kullanımı için size taşıma yemek hizmeti öneriyoruz. Bu durumda, depolama, hazırlık, pişirme ve çöp ayrıştırma için ayırmak durumunda olduğunuz alanlardan tasarruf sağlamış oluyorsunuz. 
Taşıma yemek sisteminde talep ederseniz sizlere  benmariden, bulaşık makinesine, su sebillerine, yemekhane dekorundan, yemeğin servisini yapacak eğitimli servis personellerinden ,gerekli servis ekipmanının tedariğine kadar tam hizmet sunuyoruz.
Yemeklerin taşınması ve müşteriye ulaştırılması süreci, hem lezzet hem de mikrobiyolojik koruma açısından çok önemli olup VIP de paslanmaz çelikten üretilen gastronom kaplar içerisine konan hazır yemekleri 75 derecenin üstünde termoboxlara koyduktan sonra mühürleyip dağıtım araçlarına yüklüyoruz ve üretim tesisinden çıktıktan sonra mühürlenen termoboxlar ancak  kuruma ulaştıktan sonra kurumun proje yöneticisi tarafından açılıyor.

Yerinde Yemek Üretimi

İşyerinizinde bize ayırabileceğiniz yeterli mutfak ve depo alanınız var ise, yemeğinizi kendi tesisinizde de hazırlayıp servis edebiliriz. Yerinde yemek üretim projelerinde dilerseniz belirlediğiniz alana VIP tüm ekipmanları ile tam donanımlı bir mutfak kurar. Usta aşçıları da, yemeğin sunumundan sorumlu olacak servis personelini de özenle seçer ve gerekli eğitimlerden sonra göreve başlatır.
Üretim aşamasında her projede gıda mühendisi proje müdürü olarak o noktada sürekli görev alır ve tıpkı merkez mutfakları gibi kalite, gıda güvenliği ve hijyen sistemlerini yürütür, denetim ve kontrolleri sağlar. Böylece VIP’nin bütün yerinde üretim projeleri merkez mutfak ile aynı kalite standartlarına sahip olur.

Organizasyon Yemekleri

Catering kelime anlamı olarak yemek hizmeti sağlamak anlamına gelmektedir. Kurum ve kuruluşlara ya da bireysel müşterilere organizasyon ve özel günlerde ( düğün, nişan, davet, fuar, seminer, kokteyl, açılış, mezuniyet vs. ) hazır yemek hizmeti sağlıyoruz. Catering hizmetlerimizde farklı yapıdaki kişi ve kurumların farklı ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak hazırlanmış menüler sunup hem bütçe hem de zamandan tasarruf sağlamasına yardımcı oluyoruz.
Menü seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page